Pokiaľ ste veľkými fanúšikmi spoločnosti Apple a chcete si užiť pripravovaný Apple Event Let Loose naplno, dnes by ste si na 16:00 hodinu nášho času nemali robiť žiaden program. Veľká udalosť, na ktorej Apple predstaví nové iPady Pro iPady Air bude streamovaná do celého sveta.

Apple Event je veľká akcia, ktorú nesledujú iba fanúšikovia spoločnosti Apple, ale zaujíma aj používateľov konkurenčnej platformy. V Cupertine si to veľmi dobre uvedomujú a presne preto ponúkajú možnosť, vďaka ktorej môžu túto akciu sledovať prakticky všetci na akomkoľvek zariadení.

V tomto článku vás naučíme, ako sledovať Apple Event či už máte iOS, Android, MacOS, Windows alebo čokoľvek iné. Je to samozrejme veľmi jednoduché.

Mám iPhone, iPad alebo Mac

Zdroj: Unsplash / Kelly Sikkema (úprava redakcie)

Začneme tým najpravdepodobnejším scenárom. Pokiaľ máte iPhone, iPad alebo Mac, Let Loose budete chcieť zrejme sledovať na svojom jablkovom zariadení. Môžete to urobiť napríklad cez prehliadač Safari.

Stačí ak kliknete na tento odkaz, ktorý vás presmeruje na oficiálny livestream na webe cupertinského giganta. Jediná podmienka je nutnosť používať aspoň iOS 13 a novší alebo macOS Big Sur 11 a novší

Mám Windows

MacBook Pro 13" M1 s logom spoločnosti Windows na obrazovke
Zdroj: Miloš Belanec (svetapple.sk)

Pokiaľ používate počítač s operačným systémom Windows a chcete tu pozerať nový Apple Event, nie je to žiaden problém. Stačí vám len prehliadač Microsoft Edge a kliknutie na tento odkaz, ktorý vás automaticky presmeruje na oficiálny livestream.

Apple Event nájdete aj na YouTube (vhodné pre Android)

Ak máte radi jednoduchosť a používate napríklad Android, Apple bude celú akciu streamovať aj na YouTube. Medzičasom už spoločnosť pridala video čakajúce na premiéru. Môžete si nastaviť pripomienku, aby ste na 16:00 hodinu za žiadnych okolností nezabudli.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iOS 17.4.1 zrejme opravuje zásadnú bezpečnostnú chybu. Apple mlčí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -