Už dnes večer o 19:00 sa uskutoční októbrový Apple Event s názvom “Unleashed“, na ktorom sa ukážu ďalšie nové produkty cupertinskeho technologického giganta. Apple preto vypína svoj Online Apple Store, v ktorom sa počas dnešného večera objavia čerstvo predstavené zariadenia.

Aby kompetentní zabránili predčasnému úniku záberov alebo informácií, internetový obchod sa v deň konferencie pravidelne deaktivuje a kúpiť si tu nemôžeme žiadne produkty.

Prečítajte si tiež  Apple dnes predstaví nový MacBook Pro 14"/16" a zrejme aj Mac mini či AirPods 3. Toto od nich očakávame

Nedostupnosť sa zvyčajne počíta na niekoľko hodín. Akonáhle sú nové zariadenia predstavené, fanúšikovia jablkovej komunity si ich môžu rovno objednať alebo predobjednať, prípadne si o nich zrekapitulovať všetky nové informácie.

Apple Online Store

Na aké novinky sa môžeme tešiť? 

Hlavnou hviezdou večera by sa mala stať dvojica nových MacBookov Pro v 14″ a 16″ prevedení. Okrem nového super výkonného čipu M1X, ktoré počítače s najväčšou pravdepodobnosťou obdržia tiež uvidíme priblížený pohľad na systém macOS Monterey a jeho funkcie.

Na evente by sa mal taktiež ukázať nový redizajnovaný Mac mini s rovnakým procesorom ako v prípade MacBookov Pro a slúchadlá AirPods tretej generácie. Ktorý z očakávaných produktov by vám urobil najväčšiu radosť? Podeľte sa s nami o váš názor v sekcii komentárov a samozrejme sledujte SvetApple, kde vám budeme prinášať novinky o predstavených produktoch počas celého večera.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -