Digitálne tváre Memoji si obľúbili milióny ľudí po celom svete a preto sa nečudujeme, že ich Apple v rámci iOS 15 zásadne vylepšilo. Novinky síce na WWDC 2021 neboli prezentované, no to neznamená, že im netreba venovať pozornosť.

Vývojári a dizajnéri sa zamerali na čo najväčšiu individualizáciu jednotlivých postáv. Pribudlo sem viacero druhov oblečenia, okuliarov, farieb, doplnkov a ďalšieho, ktoré sme tu predtým nemali.

- Reklama -

Novinky budú dostupné po inštalácii iOS 15 a samozrejme kompatibilné so všetkými ostatnými systémami ako iPadOS 15, watchOS 8, macOS 12 Monterey a podobne.

Toto sú všetky novinky Memoji v iOS 15

  • Oblečenie: Používatelia si odteraz môžu prispôsobiť svoje Memoji pomocou viac ako 40 možností oblečenia tak, aby odrážali svoj štýl, náladu alebo aktuálnu sezónu. K dispozícii sú aj tri nové farby.
  • Nové možnosti Prístupnosti : Tri nové možnosti Prístupnosti vám umožňujú reprezentovať sa kochleárnymi implantátmi, kyslíkovými trubicami alebo mäkkou prilbou.
  • Nové nálepky: Deväť nových nálepiek Memoji vám umožní poslať gestá shaka, hand wave, lightbulb moment a ďalšie.
  • Každé oko inej farby: Teraz môžete zvoliť inú farbu pre ľavé oko a pravé oko.
  • Nové okuliare: Prispôsobte si svoju postavu pomocou troch nových možností okuliarov, vrátane tvarov srdca, hviezd a retro. Vyberte farbu rámu a šošoviek podľa svojich preferencií.
  • Viacfarebná pokrývka hlavy: Reprezentujte svoj obľúbený športový tím alebo univerzitu výberom až troch farieb pokrývok hlavy.

Čo hovoríte na tieto užitočné vylepšenia vy? Tešíte sa na rozsiahlu individualizáciu Memoji? Dajte nám vedieť do komentára.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.