Aj keď tohtoročná WWDC 2021 nedopadla podľa očakávaní niektorých fanúšikov, nové operačné systémy iOS 15, iPadOS 15watchOS 8 a macOS 12 Monterey obsahujú množstvo zaujímavých noviniek.

O jednej sa Apple počas prezentácie vôbec nezmienilo a vôbec nás to neprekvapilo. Koho by už iba zaujímala uvítacia animácia iOS 15, ktorá sa tu nikdy predtým nenachádzala? Pravdepodobne len ortodoxného milovníka jablkovej spoločnosti!

No a presne pre takýchto ľudí urobili v Cupertine prekvapenie, pri ktorom sa inšpirovali novým počítačom iMac 24″. Práve v ňom sa po prvýkrát vyskytla roztomilá animácia, obsahujúca písaný text „Hello“

Ten sa preniesol aj do iOS 15 a v rámci rôznych jazykov sa mení jeho rukopis. Zobrazí sa vždy len po aktualizácii softvéru.

Operačný systém si môžete zatiaľ nainštalovať len v rámci konfiguračných profilov z vývojárskej beta verzie. Link pre inštaláciu iOS 15 nájdete tu a link pre inštaláciu iPadOS 15 zase tu.

Napíšte nám do komentára, či sa vám tento jednoduchý detail zapáčil.

Prečítajte si tiež  Na WWDC 2021 neuvidíme žiaden hardvér - tvrdí známy leaker
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.