Pokiaľ patríte medzi fanúšikov spoločnosti Apple, mali by ste zabudnúť na večerné noviny o 19:00 a namiesto toho sa naladiť na veľký event WWDC 2021, na ktorom uvidíme okrem iného aj iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15, macOS 12 či HomeOS.

Všetky operačné systémy prejdú zmenami, pričom niektoré budú väčšie a rozsiahlejšie, zatiaľ čo iné zase menšie, týkajúce sa skôr „kozmetických“ úprav. Na svoje si ale príde každá platforma.

- Reklama -

Pokiaľ si chcete pozrieť WWDC 2021 naživo, samozrejme, že to nie je žiaden problém. Apple bude konferenciu streamovať na viacerých miestach a vy si ju tak môžete pustiť na iPhone, iPade, Macu, Apple TV, ale aj Windowse alebo Androide. Pre viac informácií kliknite na tento odkaz.

Všetky novinky sledujeme spolu s vami a budeme na ne promptne reagovať. Na našom webe teda postupne začnú pribúdať články, týkajúce sa ako konferencie, tak aj jednotlivých operačných systémov a predstavených produktov.

Zostaňte naladení a nezabúdajte, o 19:00 to všetko začína!

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.