7. jún 2021 bol pre každého fanúšika spoločnosti Apple malým sviatkom. Firma nám na začiatku niekoľkodňovej konferencie WWDC 2021 predstavila operačný systém iOS 15, iPadOS 15, macOS 12 Monterey či watchOS 8.

Celý event odštartoval o 19:00 hodine nášho času generálny riaditeľ spoločnosti Apple, Tim Cook, ktorý následne odovzdal slovo svojim kolegom, aby nám predstavili všetky novinky.

- Reklama -

Udalosť trvala necelé dve hodiny a streamovala sa na viacerých kanáloch. Hneď po skončení však pribudol aj záznam do video-knižnice YouTube, kde si ho môžete pozrieť aj vy úplne zadarmo a bez obmedzení.

Napíšte nám do komentára, ktorá inovácia v rámci iOS 15, iPadOS 15, macOS 12 Monterey, watchOS 8 či tvOS 15 najviac oslovila vás. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.