Zariadení, ktoré disponujú podporou pre jablkové služby je čoraz viac, za čo môže ich postupne stúpajúca popularita. Po správach o sprístupnení Apple Music na konzolách PlayStation 5 tu máme ďalší krok v pred pre obsah poskytovaný cupertinskym gigantom.

Filmovo-seriálová knižnica v podobe Apple TV+ prichádza na zariadenia Comcast, čo potvrdil výkonný riaditeľ firmy Brian Roberts na svojom Twitteri. Obe spoločnosti sa na kooperácii dohodli na štvrťročnom oznamovaní ziskov.

- Reklama -

Správa sa týka samozrejme hlavne obyvateľov USA, no príchod služby určite ovplyvní aj používateľov v našich končinách. Apple sa zaviazalo k pridávaniu nového obsahu v oveľa väčšom počte, ako tomu bolo doteraz. Zmluva s providerom Comcast stopercentne rozšíri popularitu služby, čo sa následne odrazí na zisku a v konečnom dôsledku aj na ponúkanom obsahu.

Apple plánuje v budúcom roku svojim divákom priniesť viac ako 50 exkluzívnych seriálov a filmov. Okrem pokračovaní obľúbených snímok sa dočkáme množstva nových projektov, na ktorých firma pracuje. Ak sa chcete dočítať viac o seriáloch a filmoch z produkcie Apple TV+, určite si nenechajte ujsť naše články venujúce sa tejto téme.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTwitter
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.