Hoci sa spoločnosti Apple spočiatku nedarilo presadiť sa na trhu s inteligentnými reproduktormi, jeden z produktov túto snahu premenil v úspech. Homepod mini sa prakticky od svojho vstupu na trh stal jedným z najpopulárnejších smart reprákov, hlavne vďaka svojej cene, dostatku funkcií a zaujímavému dizajnu.

Prečítajte si tiež  Bezdrôtový HomePod? Spoločnosť Apple mala aj takéto plány

V minulom roku sme sa dočkali uvedenia nových farebných variácií HomePodu mini, čo ešte viac posilnilo jeho globálny predaj. Produkt síce nie je na trhu tak dlho ako jeho predchodca, no práve vďaka veľkému úspechu sa čoraz viac začína polemizovať o druhej generácii.

Nové farby, nové funkcie a hlavne vlastný displej!  

Poprední analytici najčastejšie hovoria o mierne zmenenom dizajne, nových farbách alebo dodatočných možnostiach týkajúcich sa konektivity. Na stole však je aj možnosť, že HomePod mini v budúcnosti dostane vlastný vstavaný displej. Takto by to mohlo vyzerať.

HomePod mini

O zaujímavý koncept sa postaral portál 9to5mac, ktorý okrem minimalistického vizuálu pridal aj návrhy na používateľské rozhranie. Dizajnovo by malo rozhranie pripomínať akýsi hybrid medzi watchOS a iOS, pričom okrem ovládania hudby alebo podcastov by sa z HomePodu stalo aj plnohodnotné centrum pre ovládanie prvkov HomeKitu.

HomePod mini

Nechýbal by ani ukazovateľ času v stand-by móde na štýl ciferníkov z Apple Watch alebo šetrič obrazovky v rámci always on displeja. Apple by mohlo HomePod mini obohatiť aj o rozhranie pre ovládanie hovorov, alebo nastavenie domácich spotrebičov.

HomePod mini

Koncept nesie názov „HomePod Touch“ a odhadovaná cena (aspoň podľa tvorcov) by sa pri prípadnom predstavení produktu mohla držať okolo 199,00 $. Čo hovoríte na túto zaujímavú myšlienku? Dajte nám vedieť v komentároch pod článkom.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.