Podľa informácií portálu Deadline je spoločnosť Apple blízko k úspešnému uzavretiu zmluvy na závodný film, v ktorého hlavnej úlohe sa objaví svetoznámy herec Brad Pitt.

Nie je jasné, či sa na projekte bude oficiálne podieľať priamo Formula 1, hoci je s ním spájaný aj uznávaný britský jazdec F1 Lewis Hamilton.

Publikácia uvádza, že budget na film sa pohybuje na úrovni 130 miliónov dolárov, čo je obrovská suma, ktorá sa stáva v poslednom čase akousi normou pre špičkové filmové zmluvy – keďže streamovacie platformy bojujú o čo najlepší obsah.

Táto správa zároveň odhaľuje druhé partnerstvo spoločnosti Apple s Bradom Pittom. Hollywoodska hviezda je totiž už spojená s iným pripravovaným filmovým projektom pre Apple TV+, v ktorom si zahrá po boku legendárneho Georga Clooneyho.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Deadline uvádza, že vo filme o pretekoch sa Pitt predstaví ako pretekár na dôchodku, ktorý sa rozhodne trénovať mladšieho jazdca, aby dosiahol víťazstvo a naposledy okúsil chuť slávy.

Film bude režírovať Joseph Kosinski – ktorý režíroval aj pripravované pokračovanie Top Gun: Maverick s Tomom Cruisom.

Apple pracuje na ďalších veľkých projektoch 

Martin Scorsese ponúka Apple TV+ a Netflixu nový film, v ktorom hrá Leonardo DiCaprio.
Martin Scorsese ponúka Apple TV+ a Netflixu nový film, v ktorom hrá Leonardo DiCaprio.

Apple Original Films za posledný rok nazbieral najmenej tucet významných zákaziek, keďže Apple TV+ navyšuje množstvo svojho exkluzívneho obsahu.

Jedným z najprestížnejších a najdrahších filmov spoločnosti Apple je aktuálne film Martina Scorseseho s názvom Killers of the Flower Moon, v ktorom si zahrá Leonardo DiCaprio či Robert De Niro. Snímka bude mať svoju premiéru ešte v roku 2022, takže sa máme na čo tešiť.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  iPhone 14 kúpite v zľave za super cenu. Je to geniálny vstup do sveta Apple, na ktorom ušetríte stovky eur
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.