Zdá sa, že príchod prvej náhlavnej súpravy od Apple je čoraz bližšie. Jablková spoločnosť svoj prvý Headset určený pre virtuálnu a rozšírenú realitu síce ešte stále testuje, no už čoskoro by sme sa mohli dočkať začiatku sériovej výroby. Množstvo leakerov a skúsených analytikov odhaduje príchod revolučného zariadenia na rok 2023, čo by naznačovalo jeho potenciálne predstavenie počas jednej z budúcoročných konferencií.

Prečítajte si tiež  Vieme, kedy spoločnosť Apple predstaví prvé inteligentné okuliare. Predchádzať im bude Headset

Stále je však otázne, v akej forme zariadenie dorazí na trh. Vo vývoji by sa podľa leakov mali nachádzať okrem Headsetu aj inteligentné okuliare „Apple Glasses“, o ktorých sa v komunite rozpráva už roky.

Na to, ako by mohol operačný systém pre Apple Glasses vyzerať, sa pozrel dizajnér Dominik Hofacker, ktorý sa okrem systému Microsoft Mixed Reality podieľal aj na projektoch spoločnosti Meta.

Vo koncepte pre Apple Glasses sa postaral o celkom zaujímavé prepojenie chystaného realityOS so a užívaným macOS pre jablkové počítače a výsledok je v skutku pozoruhodný. Pozrite sa ako by mohol vyzerať nový operačný systém pre zmiešanú realitu v nasledujúcom videu.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -