Ak patríte medzi nadšených fotografov a vlastníte iPhone, určite vám neušla iniciatíva spoločnosti Apple s názvom Shot on iPhone. V tejto akcii organizuje gigant z Cupertina časté súťaže a výzvy, v ktorých môžu používatelia súťažiť so svojimi snímkami vytvorenými pomocou fotoaparátov iPhonov. Tentokrát sa jablková firma rozhodla poveriť grafickú dizajnérku Gaiu Barnatan, aby vytvorila zaujímavé snímky zlúčením dvoch fotografií do jednej.

Prečítajte si tiež  Pozrite sa na fotky, ktoré berú dych. Apple vyhlásilo víťazov výzvy Shot on iPhone v Makro režime

O tieto snímky sa následne spoločnosť Apple podelila s fanúšikmi na svojom Instagrame. Jedná sa o fúziu viacerých snímok, ktoré boli vytvorené pomocou apky Bazaart. Jedná sa o fotografický editor, vďaka ktorému môžete svoje fotografie nie len upravovať ale aj zlučovať a vytvárať jedinečné koláže.

Apple upozorňuje na osem fotografií v rámci novej akcie Shot on iPhone použitých na vytvorenie štyroch rôznych koláží so spomínaným editorom. Prostredníctvom aplikácie môžete z každej fotografie odstrániť pozadie pomocou funkcie vymazávača. Okrem toho je možné pomocou nástroja na opravu odstrániť nežiaduce objekty a osoby z akejkoľvek fotografie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -