Ak patríte medzi nadšených fotografov a vlastníte iPhone, určite vám neušla iniciatíva spoločnosti Apple s názvom Shot on iPhone. V tejto akcii organizuje gigant z Cupertina časté súťaže a výzvy, v ktorých môžu používatelia súťažiť so svojimi snímkami vytvorenými pomocou fotoaparátov iPhonov. Tentokrát sa jablková firma rozhodla poveriť grafickú dizajnérku Gaiu Barnatan, aby vytvorila zaujímavé snímky zlúčením dvoch fotografií do jednej.

O tieto snímky sa následne spoločnosť Apple podelila s fanúšikmi na svojom Instagrame. Jedná sa o fúziu viacerých snímok, ktoré boli vytvorené pomocou apky Bazaart. Jedná sa o fotografický editor, vďaka ktorému môžete svoje fotografie nie len upravovať ale aj zlučovať a vytvárať jedinečné koláže.

- Reklama -

Apple upozorňuje na osem fotografií v rámci novej akcie Shot on iPhone použitých na vytvorenie štyroch rôznych koláží so spomínaným editorom. Prostredníctvom aplikácie môžete z každej fotografie odstrániť pozadie pomocou funkcie vymazávača. Okrem toho je možné pomocou nástroja na opravu odstrániť nežiaduce objekty a osoby z akejkoľvek fotografie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -