Prešlo iba niekoľko minút od chvíle, čo nám spoločnosť Apple oficiálne oznámila podujatie, ktoré sa bude konať v hybridnom (digitálno-fyzickom) formáte už 7. septembra o 19:00 hodine nášho času.

Fanúšikovia značky samozrejme vedia, že technologický gigant predstaví iPhone 14 či Apple Watch Series 8. Oficiálna poznámka sa opäť nesie v rúšku tajomstva, no zároveň ponúka tradičné prekvapenie.

- Reklama -

Ako na to? 

Pokiaľ si na svojom iPhone otvoríte webovú stránku udalosti, klepnutím na logo Apple spustíte v prehliadači Safari dodatočný AR Kit. Na obrazovke sa vám následne zobrazí logo celej udalosti, pričom v jeho vnútri sa nachádza špeciálne „vesmírne rozšírenie“.

Apple iPhone 14 event september 2022 easter egg
Zdroj: SvetApple

Upozornenie: Funguje len cez prehliadač Safari (ak ste prišli z Facebooku alebo inej platformy, AR Kit sa po kliknutí na logo nemusí zobrazovať).

Ide o celkom iný easter-egg v porovnaní s tým, na čo sme boli zvyknutí pri predošlých udalostiach. Dizajnéri sa pohrali s rozšírenou realitou ešte viac a my musíme uznať, že to vyzerá fantasticky.

Event s názvom „California Streaming sa bude konať v podobe dopredu natočeného videa bez priamej účasti novinárov. Tí si však po skončení oficiálnej prezentácie budú môcť zariadenia vyskúšať a natočiť priamo v Apple Parku. Apple tým reaguje na pandémiu COVID-19, ktorá ešte ani zďaleka neskončila.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.