Prešlo iba niekoľko minút od chvíle, čo nám spoločnosť Apple oficiálne oznámila podujatie, ktoré sa bude konať v hybridnom (digitálno-fyzickom) formáte už 7. septembra o 19:00 hodine nášho času.

Fanúšikovia značky samozrejme vedia, že technologický gigant predstaví iPhone 14 či Apple Watch Series 8. Oficiálna poznámka sa opäť nesie v rúšku tajomstva, no zároveň ponúka tradičné prekvapenie.

Ako na to? 

Pokiaľ si na svojom iPhone otvoríte webovú stránku udalosti, klepnutím na logo Apple spustíte v prehliadači Safari dodatočný AR Kit. Na obrazovke sa vám následne zobrazí logo celej udalosti, pričom v jeho vnútri sa nachádza špeciálne „vesmírne rozšírenie“.

Apple iPhone 14 event september 2022 easter egg
Zdroj: SvetApple

Upozornenie: Funguje len cez prehliadač Safari (ak ste prišli z Facebooku alebo inej platformy, AR Kit sa po kliknutí na logo nemusí zobrazovať).

Ide o celkom iný easter-egg v porovnaní s tým, na čo sme boli zvyknutí pri predošlých udalostiach. Dizajnéri sa pohrali s rozšírenou realitou ešte viac a my musíme uznať, že to vyzerá fantasticky.

Event s názvom „California Streaming sa bude konať v podobe dopredu natočeného videa bez priamej účasti novinárov. Tí si však po skončení oficiálnej prezentácie budú môcť zariadenia vyskúšať a natočiť priamo v Apple Parku. Apple tým reaguje na pandémiu COVID-19, ktorá ešte ani zďaleka neskončila.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Do iPhonu mieria apky mimo App Store. Apple potvrdil historicky najväčšiu zmenu v iOS
Môže ťa zaujímať
- Reklama -