Od Apple Watch Series 8 si mnoho ľudí sľubuje poriadnu nálož upgradov. Dôvodom je skutočnosť, že za posledné generácie sme sa takmer žiadnych väčších zmien nedočkali. Čip v hodinkách Apple Watch Series 8 pravdepodobne nebude rýchlejší ako od momentálny procesor. Výkonnostne sa tak možno nedočkáme žiadnej zmeny.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 8 dostanú nový režim Low Power Mode. Batéria tak vydrží o niečo dlhšie

Predpokladá sa, že popri bežnej aktualizácii Apple Watch Series 8 bude nové portfólio Apple hodiniek pozostávať z troch rôznych modelov. Aj keď sa budú dizajnovo a v kľúčových špecifikáciách líšiť, všetky tri modely môžu používať rovnaký, do veľkej miery nezmenený čip.

Apple údajne pracuje na štandardnom modeli Apple Watch Series 8, aktualizovaných hodinkách Apple Watch SE a odolnom modeli pre extrémne športy. Predpokladá sa však, že všetky tri budú používať identické čipy S8. V prípade nového modelu SE by sme sa dokonca mali dočkať rovnakého dizajnu, keďže sa jedná o cenovo najdostupnejší model.

Apple Watch Series 8 svetapple dizajn redner unik touch id
Zdroj: Twitter / Volodyk Design

Napriek tomu sa máme na čo tešiť a to hlavne v prípade vlajkovej lode Series 8. Nové hodinky by konečne mali obdržať zmenu vizuálu, konkrétne ploché hrany a väčšiu obrazovku. Podobne by tomu malo byť aj v prípade odolenšjieho modelu určeného pre športy, no tu sa určite dočkáme aj zmien vo funkcionalite a dodatku v podobe odolného materiálu a pevnejšej konštrukcie.

Vzhľadom na zrušenie podpory pre Apple Watch Series 3 v systéme watchOS 9 existuje podozrenie, že spoločnosť Apple by mohla znížiť cenu súčasných SE na úroveň Series 3, čím by sa z nových SE stala alternatíva strednej triedy.

Prečítajte si tiež  watchOS 9 prinesie funkciu, ktorá poteší majiteľov Apple Watch Series 4 a Series 5

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -