Už pomerne dlhú dobu sa hovorí o tom, že spoločnosť Apple v budúcnosti plánuje prepojiť Apple TV a HomePod do jedného zariadenia. Používatelia by tak získali kvalitný reproduktor či možno celý audiosystém, multimediálne zariadenie na prehrávanie filmov, seriálov a spúšťanie hier a rovnako aj domáceho asistenta, ktorý by mal vďaka Siri všetko pod kontrolou.

Vývoj tohto neznámeho produktu však stále prebieha a my nemáme žiadne bližšie informácie o tom, ako by mohol vyzerať alebo fungovať. Šepká sa však, že dostane vstavaný displej, kompletne prepracovaný ovládač a možno aj kameru. No a presne na to sa pozreli dizajnéri z adrstudiodesign.

HomePod ako plnohodnotný zástupca domáceho centra 

V ich koncepte si môžete užiť presne takéto zariadenie, ktoré pripomína natiahnutý HomePod a vytvára dojem plnohodnotného domáceho centra. Nachádza sa v ňom aj farebný displej s rôznymi informáciami a aby toho nebolo málo, ovládač so skutočne elegantným dizajnom má plnohodnotnú farebnú dotykovú obrazovku.

Prečítajte si tiež  9 tipov ako vám môže HomePod mini zjednodušiť každodenný život

Samotný koncept samozrejme nevychádza zo žiadnych únikov ani presnejších informácií, nakoľko tie momentálne neexistujú. Jediné čo vieme je, že Apple chystá nový HomePod, nakoľko to prezradil priamo operačný systém iOS 16 vo svojom kóde. Pozrite si teda video a predstavte si, že vám Apple takýto produkt skúsi predať. Kúpili by ste si ho?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -