Ako iste viete, spoločnosť Apple tesne po skončení WWDC 2022 vydala prvé vývojárske beta verzie nových operačných systémov, ktoré si za určitých okolností môžu nainštalovať aj bežní používatelia. No a práve v nich sa objavili zmienky o zariadení, ktoré zatiaľ neexistuje a ani nebolo nijako avizované.

Ako zistila redakcia portálu 9to5mac, v kóde operačného systému iOS 16, sa skrýva jedno veľké prekvapenie. V určitých sekciách sú tu totiž odkazy na HomePod, ktorý Apple zatiaľ nepredstavilo. Ide tak o model, ktorý by mal byť v blízkej budúcnosti ponúkaný po boku aktuálne jediného HomePodu mini. Jeho recenziu si môžete prečítať tu.

Kuo to naznačil už pred mesiacom 

Tento HomePod je konkrétne označovaný ako „AudioAccessory6“, zatiaľ čo Home mini sa označuje ako „AudioAccessory5“ a pôvodný veľký HomePod, ktorý už Apple dlhšiu dobu nepredáva zase „AudioAccessory1“.

Tieto kódy sú žiaľ zatiaľ všetkým, čo vieme o novom inteligentnom reproduktore. V operačnom systéme iOS 16 sa zatiaľ nepodarilo odhaliť žiadne ďalšie podrobnosti.

Prečítajte si tiež  9 tipov ako vám môže HomePod mini zjednodušiť každodenný život

Známy analytik Ming-Chi Kuo pri tom ešte minulý mesiac informoval, že Apple pracuje na ďalšom HomePode, ktorý by mal prísť na trh buď koncom roka 2022 alebo začiatkom roka 2023. Zistenia, nachádzajúce sa v iOS 16 teda potvrdzujú Kuovú správu. Viac sa však dozvieme až časom.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -