Pokiaľ patríte medzi fanúšikov spoločnosti Apple, mali by ste zabudnúť na večerné noviny o 19:00 a namiesto toho sa naladiť na veľký event WWDC 2022, na ktorom uvidíme okrem iného aj iOS 16, iPadOS 16, watchOS 9, tvOS 16, macOS 13 či HomeOS.

Všetky operačné systémy prejdú zmenami, pričom niektoré budú väčšie a rozsiahlejšie, zatiaľ čo iné zase menšie, týkajúce sa skôr „kozmetických“ úprav. Na svoje si ale príde každá platforma.

Pokiaľ si chcete pozrieť WWDC 2022 naživo, samozrejme, že to nie je žiaden problém. Apple bude konferenciu streamovať na viacerých miestach a vy si ju tak môžete pustiť na iPhone, iPade, Macu, Apple TV, ale aj Windowse alebo Androide. Pre viac informácií kliknite na tento odkaz.

Všetky novinky sledujeme spolu s vami a budeme na ne promptne reagovať. Na našom webe teda postupne začnú pribúdať články, týkajúce sa ako konferencie, tak aj jednotlivých operačných systémov a predstavených produktov.

Zostaňte naladení a nezabúdajte, už o 19:00 to všetko začína!

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -