Spoločnosť Meta sa chystá spôsobiť revolúciu v oblasti rozšírenej reality, pričom jej najväčším konkurentom môže byť práve Apple. Nie je žiadne tajomstvo, že spoločnosť, pod ktorú spadajú sociálne siete Facebook, Instagram či WhatsApp pracuje na vlastnom Headsete. A, hoci všetko prebieha v prísnom utajení, dnešný únik je doslova obrovský a Mete všetko kazí.

Náhlavná súprava nesie kódový názov Cambria, ktorý odhalil známy vývojár Steve Moser (ktorého poznáme aj zo sveta Apple). Jej skutočný názov bude, ale Meta Quest Pro, pretože to odhalilo balenie, ktoré sa objavilo na dnešnom úniku.

Známy tvorca herných videí Zectaruiz Gaming zverejnil video, v na ktorom sa nenachádza iba headset, ale aj jeho krabica, špeciálne ovládače či dokonca maloobchodná potlač.

Celú situáciu objasnil bezpečnostný výskumník Kevin Beaumont, ktorý na svojom Twitteri napísal, že zariadenie niekto zabudol v hotelovej izbe, kde bolo nájdené a kde vzniklo dnešné video.

Pozrite sa teda na to, ako má vyzerať pripravovaný Headset od spoločnosti Meta. Už na prvý pohľad sú viditeľné viaceré kamery, dve šošovky s displejom, masívna konštrukcia a mnoho iného. Na bližšie podrobnosti si ale ešte budeme musieť počkať.

https://twitter.com/GossiTheDog/status/1569178146875867142

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  iPad si aj naďalej zachová funkciu centra pre inteligentnú domácnosť. Má to ale háčik
Môže ťa zaujímať
- Reklama -