Pokiaľ patríte medzi fanúšikov iPadu, zbystrite pozornosť. Už na budúci utorok 20. apríla sa bude konať event, na ktorom sa predvedie nový iPad Pro 2021, iPad mini 6. generácie a možno aj vylepšený základný 10,2″ model.

Ako však ukazujú úniky z posledných dní, Apple sa nebude zameriavať len na tieto produkty, ale aj na príslušenstvo, ktoré s nimi používame. Len včera sme vás informovali, že spoločnosť Apple plánuje ukázať na jarnej prezentácii aj tretiu generáciu inteligentného stylusu Apple Pencil, ktorý je medzi používateľmi veľmi obľúbený.

- Reklama -

Apple Pencil 3 na videu

Netrvalo dlho a na internete sa objavilo video, ktoré toto zariadenia zachytáva zblízka. Žiaľ, jeho kvalita je veľmi nízka a ani preto nemôžeme s určitosťou potvrdiť, či sa jedná alebo nejedná o Apple Pencil 3. Dizajn sa však zhoduje s opisovanými únikmi a nakoľko samotné video zdieľali aj celosvetové média, dôverujeme mu.

No a ak vás zaujímajú vizuálne zmeny, ktoré budú odlišovať Apple Pencil 2 a Apple Pencil 3, v skutočnosti sa bude jednať len o jeden drobný detail. Zariadenie poskytne zaoblený tvar s jednou plochou hranou pre nabíjanie tak ako doteraz. Namiesto matnej povrchovej úpravy sa však vráti lesklá, ktorý sa používa pri Apple Pencil 1.

Upgradovaná ceruzka môže potom priniesť zlepšenie citlivosti, nové gestá či dlhšiu výdrž batérie s rýchlejším nabíjaním. V zásade sa ale nebude jednať o nič revolučné, prečo by ste ju mali vymeniť za druhú generáciu.

Pozrite si video a napíšte nám do komentára, či sa Apple Pencil hodí viac matná alebo lesklá povrchová úprava. Sme zvedaví na vaše postrehy a názory.

- Reklama -
ZDROJtwitter
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here