V dnešnom článku si ukážeme unboxing produktu, ktorý si zrejme nikto z vás neplánuje kúpiť. Nie je to preto, že by bol nedostupný. 299,00 € dáte v dnešnej dobe dokopy bez väčších problémov. Je to skôr preto, že je z nášho pohľadu úplne nezmyselný, avšak pokiaľ má niekto iný názor, samozrejme, že ho rešpektujeme.

Fotografie z unboxingu poskytol známy leaker @L0vetodream, ktorý nás s 88 % presnosťou pravidelne informuje o budúcich krokoch spoločnosti Apple. Do jeho rúk sa dostal AirTag Hermes Bag Charm v oranžovej farbe, ktorý si napríklad na Slovensku ani nekúpite (aj preto sme uviedli cenu z nemeckého Apple Online Store).

Šialený cenník

Zariadenie je síce pekelne drahé, no v skutočnosti je to ten najlacnejší Hermes doplnok, aký si viete ku AirTagu zaobstarať. Pokiaľ budete chcieť ešte niečo viac, k dispozícii je aj AirTag Hermès Key Ring za 349,00 € a AirTag Hermès Luggage Tag za 449,00 €.

Vrchol ponuky uzatvára cestovná značka za 699,00 $, ktorú si dokonca ani nemôžete kúpiť na Apple Online Store, nakoľko je v ponuke len u výrobcu kožených produktov.

No a čo sa nachádza v krabici základného prevedenia? Prakticky nič extra. Samozrejme obal je výnimočný a úplne iný, ako pri štandardných AirTagoch. Na prvý pohľad nám pripomenul skôr box od inteligentných hodiniek Apple Watch.

V balení je aj upravený „Hermes AirTag“

Vo vnútri sa okrem ochranného koženého puzdierka a prívesku nachádza aj lokalizátor (pôvodne sme nevedeli, že je súčasťou balenia) s unikátnym dizajnovým prvkom.

Na jeho kovovej časti nie je iba nápis Apple, ale aj logo Hermes. To aby každý videl, že vlastníte jeden z najdrahších AirTagov na svete. Toto isté platí aj pre animáciu pri spárovaní s vašim iPhonom, ktorá počíta s upraveným dizajnom.

Ináč sa samozrejme bavíme stále o tom istom AirTagu, ktorý je určený na sledovanie predmetov a teoreticky aj osôb. Napíšte nám do komentára, či by ste si ho boli ochotní kúpiť za vyššie uvedenú sumu v edícii Hermes. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro: Takto bude vyzerať oficiálne balenie. Apple zvolí luxusný dizajn
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here