WhatsApp prináša dalšiu novú vychytávku, ktorá tentokrát poteší majiteľov Android zariadení, ktorí chcú prejsť na platformu iOS. Jedna z najrozšírenejších chatovacích sietí umožní preniesť celú históriu konverzácií z jedného ekosystému na druhý.

Prečítajte si tiež  WhatsApp pridáva nové funkcie pre videohovory na iOS

O tejto novinke dal WhatsApp vedieť svetu počas eventu na počesť Samsungu Galaxy. Zatiaľ, čo je táto funkcia vo svete sociálnych sietí prakticky štandardom, vo WhatsAppe sa s ňou stretneme vôbec prvýkrát. Samozrejme, level kryptovania a bezpečnosti bude určite vylepšený ako v prípade Facebook Messengeru alebo Instagramu.

Novinka sa ale ešte pred svojim príchodom pozrie na obrazovky Samsungu, keďže sa jedná o čiastočne exkluzívnu možnosť. Z iPhonov si teda budú môcť preniesť svoje konverzácie ako prví majitelia Samsungov spolu s fotografiami, hlasovými nahrávkami a videami.

WhatsApp

Nasledovať budú ostatné zariadenia s Androidom a samozrejme nebudú chýbať ani iPhony. Konkrétny dátum novej aktualizácie, v ktorej sa táto možnosť bude nachádzať však firma neoznámila. V prípade WhatsAppu by sme ale mohli predpokladať, že sa služba na obrazovkách našich telefónov objaví už o niekoľko týždňov.

Čo hovoríte na túto novinku vy? Používate WhatsApp alebo dávate prednosť iným aplikáciám a sociálnym sieťam? Podeľte sa s nami o váš názor v sekcii komentárov.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -