WhatsApp testuje novú užitočnú funkciu, ktorá na Apple zariadeniach doteraz chýbala. Funkcia bude mať za úlohu zobrazovať profilové obrázky v systémových upozorneniach, keď používatelia dostanú nové správy z chatov a skupín. Hoci sa jedná o prakticky banálnu možnosť, ktorou disponuje takmer každá sociálna sieť, vo WhatsAppe sa objaví vôbec po prvýkrát.

Prečítajte si tiež  WhatsApp dostal veľkú aktualizáciu - jej súčasťou sú aj prepracované miznúce správy!

Má sa jednať o úplne prvú funkciu pre platformu v roku 2022, pričom vývojári potvrdili, že sa v priebehu nasledujúcich mesiacov dočkáme výrazných noviniek a vychytávok. Nová funkcia sprístupní notifikácie a oznámena v banneroch na hornej obrazovke a v Centre oznámení, keď používatelia dostanú správu.

Aplikácia WhatsApp v systéme Android už nejaký čas dokáže zobrazovať profilové obrázky v systémových oznámeniach, takže konečne sa tejto možnosti dočkáme na ďalšej podporovanej platforme. Funkcia je momentálne v štádiu beta testovania a jej oficiálny príchod je očakávaný v najbližšom update.

WhatsApp

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here