Úvod Apple Zdieľaj videá z YouTube cez iMessage ešte ľahšie!

Zdieľaj videá z YouTube cez iMessage ešte ľahšie!

Vývojári aplikácie YouTube si uvedomili, ako by ešte mohli podporť zdieľanie videí zo svojej video-knižnice. Ako iste vieš, najľahšie je asi skopírovať odkaz a následne ho do správy priložiť. Komu sa to ale chce robiť? Respektíve, prečo to neurobiť jednoduchšie, keď je takáto možnosť? Cez iMessage to pôjde. 

Jednoduché zdieľanie

Pokiaľ si si už aktualizoval aplikáciu YouTube na svojom iPhone, možno si si všimol jednej novinky, ktorú po novom podporuje. Je to až veľmi jednoduché zdieľanie video-obsahu priamo z aplikácie cez iMessage. Ono je to vlastne veľmi jednoduché a je vidno, že autori, ktorí toto vymysleli majú perfektne naštudované UI. Na spodnej lište aplikácie sa nachádza ikonka s logom YouTube (hovoríme v appke iMessage). Akonáhe na túto ikonku klikneš, akoby sa premiestniš na vyhľadávanie videa. Následne toto video môžeš veľmi jednoducho zdielať. V zásade výber videa vyzerá veľmi podobne ako výber smajlíkov či nálepiek.

- Reklama -

Po novom si z aplikácie YouTube tiež môžeš vyhodiť video omnoho jednoduchším spôsobom. Stačí, ak posunieš položku a video sa stratí do koša. Uvidíme, ako veľmi sa ešte dá zjednodušiť jednoduché v ďalších aktualizáciách

YouTube - svetapple.sk

.

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.