Príchod jedného z najrevoolučnejších zariadení spoločnosti Apple je doslova na spadnutie. Gigant z Cupertina v priebehu budúcich týždňov uvedie na trh svoju náhlavnú súpravu Apple Vision Pro, ktorú predstavil ešte v minulom roku. Maloobchodné predajne robia posledné prípravy pred spustením jej predaja.

K téme mal čo povedať aj analytik Mark Gurman z agentúry Bloomberg vo svojom novom príspevku. Vision Pro sa podľa informácií dodáva v malých množstvách do skladov v USA pred priamou distribúciou do predajní Apple. Presne s tým súvisí aj oznámenie, ktoré Apple urobil len pred pár minútami. Firma konečne prezradila, kedy začne predávať Apple Vision Pro.

Apple Stores sa pripravujú na spustenie predaja

Dňa 21. januára sa vo všetkých predajniach Apple Store v Spojených štátoch uskutoční nezvyčajné trojhodinové stretnutie pre všetkých zamestnancov.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

To bude pravdepodobne zahŕňať školenie a vysvetlenie postupu predaja súvisiaceho so zariadením. Ďalšie školenia budú naplánované v ďalších dňoch, po ktorých bude nasledovať príjem príslušenstva.

Zdroj: Apple

Gurman tiež poznamenal, že spoločnosť Luxshare, minulý mesiac usporiadala slávnostnú akciu pri príležitosti prvých oficiálnych dodávok hotového výrobku.

Práve táto čínska firma má na starosti výrobu náhlavnej súpravy pre virtuálnu a rozšírenú realitu jablkovej spoločnosti.

Kedy sa začne predávať Apple Vision Pro?

Apple Vision Pro
Zdroj: Apple

Spoločnosť Apple len pred malou chvíľou uskutočnila oficiálne oznámenie, v ktorom prezradila prvým záujemcom o headset Apple Vision Pro, kedy a kde si ho budú môcť kúpiť.

Samotné pred-objednávky by mali začať na americkom trhu už 19. januára 2024 o 5. hodine ráno. Na Slovensku bude v tom čase 14:00.

Prvé kusy sa potom k zákazníkov dostanú najskôr 2. februára, kedy má byť Apple Vision Pro oficiálne naskladnený v kamenných prevádzkach a rovnako na skladoch pre Apple Online Store.

To, kedy bude dostupný aj v našich končinách žiaľ zatiaľ známe nie je. Musíme si preto ešte počkať na ďalšie informácie. Náš predpoklad však je, že na náhlavnú súpravu môžeme čakať pokojne aj rok. Hlavnými dôvodmi sú prioritizácia väčších trhov, komplikovaná výroba a ďalšie apspekty.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto revolučnom produkte, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme ho rozobrali do najpodrobnejších detailov.

Prečítajte si tiež  Apple Vision Pro bude mať takéto príslušenstvo: Odhalil ho patent

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -