Očakávaná náhlavná súprava Vision Pro od spoločnosti Apple je čoraz bližšie k svojim prvým majiteľom. Podľa správy z Číny, sa Apple chystá uviesť na trh svoj prvý AR / VR headset pre virtuálnu a rozšírenú realitu do konca januára.

Správa poukazujúca na tento scenár pochádza z Wall Street Insights, čínskej investičnej spravodajskej služby. Tento portál však nemá až takú overenú povesť v odhadovaní leakov a analytických predpokladov, ako napríklad Mark Gurman z Bloombergu a preto je nutné brať jeho predpovede s určitou rezervou.

Podľa príspevku na webovej stránke bude zariadenie uvedené na trh v sobotu 27. januára, čo sa dokonca  hoduje s únikmi z konca minulého roka, ktoré tvrdili prakticky to isté. Napriek tomu je tu jedno veľké „ALE“.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Apple Vision Pro vstúpi do predaja možno už o pár týždňov

Informácie z dodávateľského reťazca síce naznačujú, že Apple Vision Pro dorazí už o niekoľko týždňov, no tento dátum je dosť nepravdepodobný.

Pochybnosti vytvára fakt, že gigant z Cupertina nezvykne uvádzať na trh svoje zariadenia v sobotu, pretože to zvyčajne robí v pracovných dňoch. Je to preto, aby sa prispôsobil bežným pracovným hodinám a získal maximálnu mediálnu pozornosť a burzovú reakciu.

Apple Vision Pro
Zdroj: Apple

Vzhľadom k časovému posunu medzi Čínou a USA však môže ísť o chybu v interpretácii. Piatok 26. januára je pravdepodobne presnejšou alternatívou, keďže Apple väčšinou volí piatky na uvedenie svojich nových zariadení na trh.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto revolučnom produkte, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme ho rozobrali do najpodrobnejších detailov.

Prečítajte si tiež  Apple pripravuje vývojárov na skoré vydanie Apple Vision Pro

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -