Revolučné zariadenie v podobe Apple Vision Pro dorazí na trh už o niekoľko mesiacov. Okrem samotnej náhlavnej súpravy si Apple pripravil aj niekoľko noviniek z kategórie príslušenstva. V nových patentových prihláškach jablkovej spoločnosti, sa ukázal oficiálny kryt a obal pre Apple Vision Pro.

V piatok 22. decembra získala spoločnosť Apple ďalších 70 dizajnových patentov súvisiacich s náhlavnou súpravou Vision Pro. Prihlášky, ktoré ako prvý spozoroval známy portál PatentlyApple. Novinky zahŕňajú doteraz nevídané príslušenstvo pre Vision Pro s radom doplnkových obrázkov, ktoré ho ukazujú z rôznych uhlov.

Apple prinesie vlastné príslušenstvo pre súpravu Vision Pro

Zdá sa, že dizajn príslušenstva bude podobný čelenke Vision Pro, pričom na ochranu celej prednej časti a bokov bude použitá tkaná látka s mäkkým povrchom.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Zadnú časť náhlavnej súpravy ani tesnenie Light Seal nijako nekryje. Obal bude pravdepodobne navrhnutý tak, aby pomáhal chrániť hlavne displej náhlavnej súpravy pred poškodením a škrabancami.

Apple Vision Pro príslušenstvo
Zdroj: Patently Apple

Kryt je tiež vybavený výstupkom na ľavej strane, ktorý bude určený na ľahké vyberanie zariadenia z obalu. Ďalším zaujímavým dizajnovým patentom, ktorý spoločnosť Apple získala v poslednej sérii prihlášok, je batéria Vision Pro.

Tú niektoré webové stránky nazývajú ako novú batériu MagSafe, na ktorej je vyobrazený zapustený port.

To potvrdzuje, že kábel jednotky batérie je odnímateľný a tým pádom je možné ju vymeniť alebo odpojiť v prípade, že cestujete. Vďaka tomu bude súprava oveľa skladnejšia a prenosnejšia.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto revolučnom produkte, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme ho rozobrali do najpodrobnejších detailov.

Prečítajte si tiež  Apple Vision Pro 2 už klope na dvere: Toto prinesie druhá generácia headsetu

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -