Systém MagSafe sa od doby, kedy ho spoločnosť Apple predstavila, dostal takmer do všetkých jablkových zariadení. Dnes sa na internete ukázali obrázky, ktoré ukazujú pôvodnú verziu nabíjačky MagSafe pre iPhone.

Doteraz nevídané snímky potvrdzujú, že spoločnosť plánovala toto príslušenstvo viac ako dva a pol roka pred jeho oficiálnym predstavením. Obrázky, ktoré zverejnil leaker a zberateľ prototypov spoločnosti Apple s prezývkou Kosutami, vraj zobrazujú pôvodnú verziu nabíjačky MagSafe, ktorú spoločnosť Apple chcela uviesť na trh.

Prototyp je z marca 2017, čo je dôležité obdobie vo vývoji bezdrôtovej technológie od Apple. V tom čase totiž Apple pravdepodobne vychádzal z nikdy nevydanej nabíjacej podložky AirPower.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Nabíjačka MagSafe mala pôvodne dostať iný dizajn

Staršia verzia MagSafe pre iPhone má pogumovaný vonkajší obal, ktorý sa na dotyk podobá na podstavec HomePodu. Medzi zmeny patria aj zaoblené okraje, rozdielna sústava magnetov, či veľké logo Apple.

Zdá sa, že prototyp má približne rovnakú veľkosť, ako finálna verzia z roku 2020, no je oveľa tenší. Vizuál sa veľmi spája so starším obdobím v histórii spoločnosti Apple, ktorá častejšie používala biele pogumované plasty a zobrazovala svoje logo výraznejším spôsobom.

V konečnom dôsledku je však prototyp veľmi podobný verzii, ktorá sa dostala do predaja. Ak máte záujem o originálnu nabíjačku MagSafe pre váš iPhone, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať už za 34,9 € (bežná cena: 49,9 €). Z nášho pohľadu ide o super produkt, ktorý vám jednoznačne odporúčame vyskúšať. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Apple vylepší nevydarený MagSafe Battery Pack. Čo nové prinesie?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -