Spoločnosť Apple popri prácach na blížiacom sa systéme iOS 17.4 nezabúda ani na aktualizácie svojich ďalších zariadení. Dnes sme sa preto dočkali novej beta verzie firmwaru pre AirPods.

Nová beta s označením 6E188 sa už onedlho prenesie do oficiálnej aktualizácie, ktorá bude dostupná pre AirPods Pro 2. generácie vo verziách s USB-C aj Lightning. Nový firmware je vo verzii 6E188, oproti predchádzajúcemu firmvéru 6B34, ktorý bol vydaný v decembri.

Ako aktualizovať firmvér pre slúchadlá AirPods? 

Pokiaľ vás zaujíma, ako sa firmware do slúchadiel AirPods inštaluje, odpoveď je jednoduchá – deje sa to automaticky. Tento proces nevyvoláte žiadnym manuálnym spôsobom, čo je možno aj tak trochu škoda. Jedine čo môžete urobiť je, že mu trochu pomôžete. Urobíte to tak, že svoje bezdrôtové slúchadlá pripojíte k iPhonu.

Stačí ich teda používať a po niekoľkých dňoch sa samé od seba aktualizujú. Pomôcť môže tiež to, keď ich v blízkosti iPhonu zapojíte do nabíjačky či už bezdrôtovej, alebo káblovej.

AirPods Pro USB-C
Zdroj: Apple

A ak vás zaujíma, čo prináša nová verzia firmwaru pre AirPods Pro 2, máme pre vás zlé správy. Spoločnosť Apple totiž nezvykne poskytovať žiadne bližšie podrobnosti ku takto malým opravám a presne tak tomu je aj v tomto prípade.

Na základe skúseností však môžeme predpokladať, že sa zmena bude týkať najmä odstránenia niektorých sporadických chýb, optimalizácie výdrže batérie alebo vylepšenia zvuku. Nechajme sa prekvapiť, čo nám prinesie čas.

Prečítajte si tiež  AirPods Pro sa mohli volať úplne ináč. Apple zvažoval aj takýto názov

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -