Hoci je spoločnosť Apple pripravená na spustenie predaja svojej náhlavnej súpravy Vision Pro, o príslušenstve sa to povedať nedá. Okrem puzdra, ktoré by mal Apple vydať v najbližších mesiacoch sa tak skoro určite ničoho nedočkáme. To však neznamená, že firmy tretích strán sa na túto kategóriu vykašľali.

Jedným z prvých oficiálnych príslušenstiev pre Apple Vision Pro, bude ponúkať spoločnosť Belkin. Pôjde o klip na upevnenie batérie náhlavnej súpravy. Práve batéria predstavuje jeden z najväčších nedostatkov zariadenia a to nie iba kvôli nízkej výdrži, ale aj kvôli tomu, že je k headsetu pripojená externe cez kábel.

Prvé oficiálne príslušenstvo pre Apple Vision Pro prinesie Belkin

Analytik Mark Gurman z agentúry Bloomberg už skôr informoval, že klip na batériu Belkin sa začne predávať súčasne s uvedením Vision Pro na trh začiatkom februára.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Toto príslušenstvo pomôže zákazníkom pripnúť si batériu Vision Pro na oblečenie či opasok, ak nemajú dostatočne veľké vrecko či miesto, kam ju odložiť.

Apple Vision Pro batéria
Zdroj: Apple

Pre zníženie hmotnosti náhlavnej súpravy je batéria Vision Pro oddelená a k náhlavnej súprave sa pripojí magneticky. Používateľ však bude mať batériu so sebou počas celej doby používania.

Inžinieri spoločnosti Apple sa počas vývoja obávali, že tento dizajn by mohol odstrašiť niektorých zákazníkov. Možným riešením pre záujemcov by tak mohlo byť tento druh príslušenstva s klipom.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto revolučnom produkte, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme ho rozobrali do najpodrobnejších detailov.

Prečítajte si tiež  Najväčší nedostatok Apple Vision Pro je batéria. Jej výdrž je zatiaľ smiešna

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -