Apple sa naplno pustil do propagácie svojich služieb a platforiem. Ak vlastníte konzolu PlayStation 5, dočkáte sa príjemného prekvapenia. Spoločnosť Apple dáva majiteľom konzoly možnosť využiť streamovaciu službu Apple Music až na šesť mesiacov zadarmo.

Majiteľom PlayStation 5 sa stačí pripojiť k sieti PlayStation Network, nainštalovať si aplikáciu Apple Music a súhlasiť s ponukou podľa inštrukcií na obrazovke. Používatelia sa budú taktiež musieť overiť pomocou Apple ID alebo si ho vytvoriť.

Jablková služba disponuje na PlayStation jednou zaujímavou vychytávkou. Hudbu nemusíte počúvať iba pasívne v aplikácii Apple Music, ale môžete si vytvoriť aj vlastný herný playlist, ktorý vás bude sprevádzať počas hrania vašich obľúbených titulov.

Herná konzola PlayStation 5 sa štandardne predáva za 549 €, avšak dnes ju po kliknutí na tento odkaz môžete kúpiť aj za 466 €. Ak si k tomu prirátate ďalších skoro 40 €, ktoré ušetríte na Apple Music za 6 mesiacov, je to vcelku zaujímavá ponuka.

Pre koho je bezplatné členstvo určené? 

Uvedená akcia má samozrejme aj niekoľko kompromisov. Bezplatné členstvo Apple Music platí iba pre PlayStation 5 a je potrebné ho aktivovať priamo na konzole.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Bezplatný prístup k službe Apple Music sa vzťahuje iba na nových a oprávnených vracajúcich sa predplatiteľov. Ak teda máte aktívne členstvo, k darčeku sa nedostanete. Nedine, že by ste si vytvorili nový iCloud účet a zaregistrovali ho pod novou kartou.

Noví predplatitelia dostanú šesť mesiacov služby Apple Music, zatiaľ čo vracajúci sa predplatitelia sa môžu tešiť na päť mesiacov. Aj to je, ale slušný bonus.

Apple Music pre PlayStation 5
Zdroj: PlayStation

Táto ponuka bude k dispozícii do 15.11. 2024. Po skončení šesťmesačného obdobia je možné predplatné obnoviť za štandardnú cenu, ktorú Apple ponúka aj pre ostatné zariadenia.

Prečítajte si tiež  Nové PlayStation 5 "Slim" verzus to staré: Pozrite sa na rozdiely vo videu
Loopi
REKLAMA

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -