Apple Vision Pro prinesie nový spôsob ako komunikovať s ľuďmi, konzumovať média a mnoho ďalších foriem zábavy. Jedným z kľúčových zameraní však bude nový pohľad na prácu a pracovné prostredie.

Headset pre virtuálnu a rozšírenú realitu vám umožní mať Mac všade so sebou. Tento výrok platí samozrejme aj pre MacBook alebo akýkoľvek iný laptop. Devíza Apple Vision Pro však bude spočívať v tom, že dokáže funguje nezávisle od Macu či iPadu a zároveň vám ponúkne zobrazovanie vašich dát a informácií v rozšírenej realite.

Apple Vision Pro sa dokáže bezdrôtovo spojiť s vašimi zariadeniami a použiť ich ako virtuálne plochy. Vďaka funkcii Mac Virtual Display môžete prenášať obrazovku Macu do Vision Pro a umiestniť ju kamkoľvek vo vašom okolí.

Apple Vision Pro zmení spôsob, akým pracujeme

Apple tvrdí, že Vision Pro je ako súkromný, prenosný 4K displej, ktorý viete použiť podľa vašich predstáv. Spustenie tejto funkcie už ani nemôže byť jednoduchšie. Na pripojenie stačí mať na očiach headset a pozerať sa na svoj Mac.

Apple Vision Pro Mac Virtual Display
Zdroj: Apple

Pri prehliadaní webu, práci s Photoshopom alebo akoukoľvek inou aplikáciou budete mať k dispozícii viacero virtuálnych monitorov, takže všetky prvky budú prehľadné a ľahko dostupné.

K Vision Pro môžete pripojiť aj príslušenstvo Macu, ako klávesnicu Magic Keyboard a trackpad Magic Trackpad. Vďaka Bluetooth príslušenstvu môžete pracovať s Macom ako zvyčajne, no celé prostredie bude prispôsobené novému operačnému systému VisionOS.

Používateľské rozhranie visionos
Zdroj: Apple

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto revolučnom produkte, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme ho rozobrali do najpodrobnejších detailov.

Prečítajte si tiež  Táto novinka pre Fotky v iOS 17 rozpozná vašich štvornohých priateľov

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here