Spoločnosť Apple zverejnila ďalšie príklady virtuálneho prostredia, ktoré bude možné nastaviť pre náhlavnú súpravu Apple Vision Pro. Používatelia headsetu budú mať k dispozícii niekoľko lokalít pre operačný systém visionOS, ktoré im umožnia zažiť ich nielen vizuálne, ale aj so zvukovými efektami.

Apple Vision Pro dáva používateľom možnosť zvoliť si, ako veľmi sa nechajú uniesť zmiešanou realitou, ktorá kombinuje ich lokálne prostredie s tým virtuálnym. Na túto vychytávku poukázal používateľ M1Astra vo svojom príspevku na X (Twitter) a veru, že sa je na čo tešiť.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Vo videu sa predstavuje niekoľko prostredí, ktoré môžu používatelia headsetu nastaviť podľa vlastných preferencií. S Apple Vision Pro sa dostanete na miesta, kde ste nikdy predtým neboli a budete mať pocit, že ste na nich fyzicky.

Apple Vision Pro ponúkne na výber niekoľko virtuálnych lokalít

K dispozícii je zatiaľ celkovo osem prostredí, ktoré prinesú rôzne vizuálne a zvukové efekty.

Systém visionOS ponúka možnosti Joshua Tree, Yosemity, Ranné svetlo, Jarné svetlo, Letné svetlo, Jesenné svetlo, Zimné svetlo a Mount Hood.

Na jednotlivé virtuálne lokality sa môžete pozrieť v nižšie uvedenom videu – prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti X (bývalý Twitter).

Rovnako ako môžete mať rozdielne tapety pre Mac a iPad, tak si budete môcť nastaviť pracovné prostredie pre súpravu Apple Vision Pro.

Video je len 2D ukážkou toho, čoho je headset schopný pri plnohodnotnom 3D zobrazení, keď ho máte na očiach.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto revolučnom produkte, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme ho rozobrali do najpodrobnejších detailov.

Prečítajte si tiež  Apple zapracuje na najväčšom negatíve Apple Vision Pro: Firma sa inšpiruje konkurenčným Meta Quest

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -