Gigant z Cupertina popri systémoch iOS 17.4 a iPadOS 17.4 nezabúda ani na softvér pre svoje inteligentné zariadenia do domácnosti. Reproduktory HomePod a HomePod mini vďaka tomu obdržali novú aktualizáciu systému s poradovým číslom 17.4.

Apple už tradične neuvádza, aké konkrétne zmeny v softvéri HomePod vykonáva. V tomto prípade sa však jablková spoločnosť podelila o informáciu, že priniesla novú funkciu pre Siri, ktorá umožňuje rozpoznať vaše preferované mediálne služby.

Ako naznačujú ďalšie poznámky k vydaniu, nová verzia 17.4 prináša aj zlepšenie výkonu a opravy chýb, ktoré súvisia s prehrávaním obsahu a pripojením k iným Apple zariadeniam.

Takto si nainštalujete nový softvér HomePod 17.4

Ak si lámete hlavu s postupom, ako nainštalovať novú aktualizáciu do vášho inteligentného reproduktora HomePod, máme pre vás dobrú správu.

Softvér pre HomePod sa nainštaluje celkom sám rovnako, ako na všetkých ostatných produktoch. Platí to samozrejme za predpokladu, ak ste túto automatickú možnosť nevypli manuálne.

Pokiaľ ste tak z akéhokoľvek dôvodu urobili, môžete si operačný systém aktualizovať prostredníctvom aplikácie Domov vo vašom iPhone. Postup je veľmi jednoduchý.

  • Otvorte aplikáciu Domácnosť na vašom iPhone.
  • Kliknite na ikonu „“ v pravom hornom rohu a zvoľte Nastavenie domácnosti.
  • Vyberte možnosť Aktualizácia softvéru.
  • Povoľte automatické aktualizácie alebo aktualizujte HomePod manuálne.
Inštalácia softvér pre HomePod
Zdroj: SvetApple

Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii vo všetkých regiónoch alebo na všetkých Apple zariadeniach. Detailné informácie o bezpečnostnom obsahu tejto aktualizácie nájdete na oficiálnej stránke Apple.

Prečítajte si tiež  HomePod s displejom je vo vývoji. Vieme, kedy ho Apple plánuje predstaviť

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -