Spoločnosť Apple pracuje na novej generácii reproduktoru HomePod, ktorý okrem vylepšeného hudobného zážitku prinesie aj ďalšie očakávané funkcie. Nový inteligentný reproduktor HomePod dorazí so vstavaným displejom na štýl iPadu.

Tejto téme sa v najnovšom príspevku venoval Mark Gurman z agentúry Bloomberg, ktorý potvrdil, že Apple skutočne intenzívne vyvíja tento druh zariadenia. Spoločnosť má spolupracovať so zahraničnými dodávateľmi na počiatočnej fáze testovania. Oficiálne odhalenie zariadenia je však ešte poriadne vzdialené.

V posledných mesiacoch sme mohli byť svedkami viacerých analytických odhadov a informácií z dodávateľského reťazca, ktoré odkazovali na HomePod s displejom. Vďaka tomu už poznáme aj bližšie detaily.

HomePod s displejom
Zdroj: Bing AI (úprava redakcie)

Na základe spomínaných predpokladov vieme, že nový HomePod by mal mať 7″ LCD obrazovku a podobný dizajn, ako súčasný HomePod plnej veľkosti. Je však možné, že sa telom prispôsobí displeju a pomer strán sa preorientuje do širšej podoby. Nechajme sa prekvapiť.

Spoločnosť Apple zmenila kurz a v roku 2023 predstavila nový HomePod v plnej veľkosti po tom, ako v roku 2021 zastavila jeho výrobu. V ponuke sa tiež stále nachádza HomePod mini, ktorý od roku 2020 nezaznamenal žiadne významné hardvérové zmeny. Je teda možné, že aj tento figurant by sa mohol dočkať určitej dávky upgradu.

Známy analytik priblížil aj jeho dátum uvedenia na trh. HomePod s displejom by sme mohli po prvýkrát vidieť pravdepodobne už v roku 2025. Nechajme sa prekvapiť.

Prečítajte si tiež  Únik nových fotografií naznačuje, že HomePod novej generácie skutočne dostane LCD displej

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -