Odpočítavanie do začiatku predaja súpravy Apple Vision Pro je oficiálne na konci a prvé kusy sa pomaly, ale isto dostávajú k prvým majiteľom. Spoločnosť Apple sa na poslednú chvíľu postarala o vydanie aktualizácie systému visionOS 1.0.2, ktorá je dostupná na inštaláciu.

S touto správou vyrukoval vo svojom príspevku vývojár Nicolás Álvaréz, ktorý patrí k testerom a recenzentom zariadenia. Zatiaľ nie je známe, čo všetko obsahuje systém visionOS 1.0.2, no pravdepodobne ide o bug fixy a opravy na poslednú chvíľu, ktoré spoločnosť Apple ešte stihla zachytiť.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Súprava Apple Vision Pro dostáva ďalšiu aktualizáciu

Systém visionOS 1.0.2 by mal riešiť zraniteľnosť súpravy WebKit, o ktorej spoločnosť Apple tvrdila, že sa mohla využívať na útoky zvonku. Tento problém bol už opravený v systéme visionOS 1.0.1 pre vývojárov, no aktualizácia visionOS 1.0.2 by mala byť dostupná pre všetkých používateľov.

Apple Vision Pro rozhranie visionOS
Zdroj: Apple

Vision Pro príde s prvotnou verziou softvéru visionOS už dnes. V najbližších týždňoch by sme sa mali dočkať ďalších doplnkových updatov, ktoré budú riešiť novo-objavené chyby systému. Vzhľadom na to, že zažíva svoju absolútnu premiéru v ostrej prevádzke, môžeme predpokladať, že ich tu bude celkom dosť.

Vyššia nadstavba vo forme systému visionOS 2 by sa mala ukázať počas prezentácie na konferencii WWDC 2024, ktorá sa odohrá v júni.

Prečítajte si tiež  Rozbitá súprava Apple Vision Pro? Oprava je neuveriteľne drahá

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -