Spoločnosť Apple dnes okrem iOS 17.1.1 vydala aj aktualizáciu pre hodinky Apple Watch. Nová verzia systému síce neprináša žiadne nové funkcie, no postarala sa o odstránenie extrémne dôležitého problému.

Jablkové hodinky totiž po poslednom update na verziu 10.1 trpeli rýchlym vybíjaním batérie a to naprieč celým modelovým radom. Apple však nenechal nič na náhodu a preto tu máme novú aktualizáciu, ktorá prináša opravu tejto komplikácie.

Ešte predtým, ako sa dostaneme ku tomu, čo všetko je vo watchOS 10.1 nové, poďme sa pozrieť na to, ako si môžete tento operačný systém do svojich hodiniek nainštalovať. Celý postup je jednoduchý.

Potrebujete na to len svoj iPhone (podmienkou iOS 17 a pripojenie ku Wi-Fi) a Apple Watch. Hodinky musia byť po celý čas v elektrickej sieti a na začiatku procesu dosahovať aspoň 50% batérie.

  • Otvorte si aplikáciu Apple Watch na svojom iPhone
  • V menu “Moje hodinky” vyberte Všeobecné
  • Vo vrchnej časti kliknite na Aktualizácia softvéru
  • Postupne sa vám načíta watchOS 10.
  • Teraz vyberte Stiahnuť a inštalovať.
  • Zadajte heslo a odsúhlaste podmienky
  • Pokračujte inštaláciou.

Čo nové prináša aktualizácia watchOS 10.1? 

Aktualizácia prináša dôležité opravy chýb a problému, ktorý mohol u niektorých užívateľov spôsobovať rýchlejšie vybíjanie batérie. Je možné, že gigant z Cupertina do updatu zakomponoval aj ďalšie bug fixy, no žiadne ďalšie konkrétne zmeny v poznámkach k vydaniu neuvádza.

Informácie o bezpečnostnom obsahu aktualizácií Apple softvéru nájdete na oficiálnej stránke Apple.

Prečítajte si tiež  Budúce Apple Watch Series X dostanú revolučnú zdravotnú technológiu

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -