Životný cyklus systémového radu watchOS 9 sa síce pomaly ale isto končí, no spoločnosť Apple ešte pred príchodom novej veľkej aktualizácie prináša jeden menší update. Na Apple Watch prichádza watchOS 9.6, ktorý je zameraný na riešenie chýb s bezpečnosťou.

Spoločnosť Apple uvádza, že aktualizácia prináša opravy a zlepšenia bezpečnosti pre používateľov Apple Watch, bez akýchkoľvek nových konkrétnych funkcií. O žiadne ďalšie informácie sa s nami gigant z Cupertina v poznámkach k vydaniu nepodelil.

Vzhľadom k tomu, že Apple už čoskoro uvedie novú generáciu systému watchOS 10 je viac než možné, že práve tento update je jedným z posledných v rámci súčasného cyklu watchOS 9.

Prečítajte si tiež  Pomýlilo sa Apple? Firma možno odhalila Apple Watch Series 9

Aktualizácia watchOS 9.6 síce neprináša žiadne nové vychytávky, no napriek tomu je prospešné, aby si ju nainštalovali všetci používatelia. Ešte pred inštaláciou sa uistite, že vaše Apple Watch sú pripojené k nabíjačke a v dosahu iPhonu pripojeného k Wi-Fi.

watchOS 10 súhrn
Zdroj: Apple

Inštalácia sa spustí, keď budú Apple Watch nabité najmenej na 50 %. Počas aktualizácie ich nereštartujte ani neodpájajte od nabíjačky.

Ak sa chcete dozvedieť viac o funkciách a vychytávkach, ktoré zavítajú na jablkové hodinky v rámci systému watchOS 10, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme rozobrali všetky prichádzajúce novinky.

Reklama
Reklama

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here