Aj keď ich spoločnosť Apple predstaví až o dva mesiace, hotové sú určite už teraz. Inteligentné hodinky Apple Watch Series 9 prídu na trh v septembri 2023 a ponúknu výkonnejší procesor, ktorý konečne nebude založený na čipe S6 z Apple Watch Series 6. Apple teraz zdieľalo reklamu, na ktorej možno tieto hodinky omylom ukázalo.

Firma včera zverejnila krátky film, ktorý je vlastne reklamou na celú platformu technologického giganta. Dej sa točí okolo ukradnutého MacBooku. A aj keď by na ňom nebolo nič zvláštne, v jednom zábere sa vyskytnú hodinky, ktoré nevyzerajú ako aktuálne Apple Watch Series 8, ale ako úplne iný model.

Aj keď je pravda, že na väčšine záberoch je jasne vidieť kovovú verziu Apple Watch so zaoblenými hranami aj displejom, v času 2:07 sa vo videu na niekoľko sekúnd ukážu hodinky, ktoré pôsobia oveľa plochejším tvarom. Platí to najmä pre displej, na ktorom akoby absentovali zaoblené okraje.

Apple Watch Series 9 s plochými hranami

A aj keď sme nepredpokladali, že by mali mať Apple Watch Series 9 iný dizajn, v prípade Apple Watch sa už niekoľko rokov hovorí, že dostanú ploché hrany. Čiastočne to dokonca potvrdili aj Apple Watch Ultra, ktoré majú vrchnú časť displeja bez viditeľného zaoblenia, aby lepšie odolávali nárazom.

Reklama
Reklama

Samozrejme, v tomto prípade je veľmi ťažké na základe jediného záberu usúdiť, či išlo skutočne o Apple Watch Series 9 alebo nie. Keď si však video pozriete sami, určite usúdite, že to vyzerá minimálne trochu zvláštne. Akoby to skrátka neboli Apple Watch Series 8, ale iný model.

Chaos totiž mohlo spôsobiť aj nesprávne svetlo. Na druhej strane, ak Apple urobí v roku 2023 aspoň takúto zmenu, určite nebudeme proti. Apple Watch sú síce super, no už roky vyzerajú skoro rovnako. Nejaký ten upgrade by teda určite padol vhod.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 môže mať až 4 fotoaparáty + LiDAR skener. Naznačuje to známy leaker.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here