Jablková herná platforma už čoskoro otvorí dvere pre ďalší herný obsah. Na Apple Arcade dorazí niekoľko zaujímavých titulov, ktoré si budeme môcť užiť naprieč všetkými dostupnými platformami.

Spoločnosť Apple sa už dlhšie snaží naskočiť na vlnu poskytovania herného obsahu, čo sa jej povedzme si úprimne, nedarí práve najlepšie. V posledných mesiacoch sme sa však dočkali niekoľkých zaujímavých ohlásení, ktoré by mohli naštartovať iniciatívu kalifornského giganta na poli video-herného priemyslu.

Apple Arcade privíta trojicu nových titulov

Jedným z krokov, vďaka ktorým chce tento scenár dosiahnuť je pravidelnejšie pridávanie obsahu do služby Apple Arcade.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Predplatitelia sa preto už čoskoro môžu tešiť na novinky v podobe Tamagotchi Adventure Kingdom, Cornsweeper a Blackjack od MobilityWare+. Trojica hier dorazí v januári 2024.

Apple Arcade iPad mini
Zdroj: Apple, SvetApple (úprava redakcie)

Služba Apple Arcade bola spustená v novembri 2019, no za ten čas sa jej nepodarilo získať takú popularitu, akú si Apple predstavoval.

Momentálne ponúka predplatiteľom neobmedzený prístup k asi 300 hrám pre iPhone, iPad, Mac a Apple TV. V blízkej budúcnosti by sme mali byť svedkami čoraz častejšieho pridávania herného obsahu.

Ak Apple tento záväzok nenaplní, s Apple Arcade to môže rovno zabaliť. Nechajme sa prekvapiť, ako to napokon dopadne.

Prečítajte si tiež  Z obľúbenej služby Apple Arcade miznú hry. Aký je na to dôvod?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -