Spoločnosť Apple má v kategórii herného obsahu naozaj veľké plány. Dôkazom tejto iniciatívy je snaha pridávať viac hier do jablkovej platformy Apple Arcade, ktorá v poslednom čase tak trochu zapadala prachom. Práve dnes sa knižnica hier pre iPhone, iPad a Mac opäť rozšírila o nové zaujímavé tituly.

Apple dnes pridal niekoľko očakávaných hier do Apple Arcade, ktoré si môžete zahrať ak vlastníte predplatné Apple Arcade, prípadne rozšírené predplatné Apple One (viac služieb v jednom balíku). Konkrétne ide o hry Disney Dreamlight Valley, Sonic Dream Team, Puzzle & Dragons Story a Turmoil+.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Mnohé z týchto hier boli oznámené už v novembri po zvýšení cien služby Apple Arcade. Práve týmto spôsobom chce gigant z Cupertina vykompenzovať navýšenie cenovky svojim predplatiteľom.

Apple Arcade nové hry
Zdroj: Apple

Iniciatíva firmy v hernej sfére je veľká a práve tomu by mala prispôsobiť svoje ďalšie kroky. Okrem nových titulov v rámci predplatného Apple Arcade sa na iPhonoch objavila aj pecka Resident Evil: Village, ktorá vyzerá na iPhone 15 Pro Max naozaj úchvatne.

Podobné osviežovanie hernej knižnice preto môžeme čakať častejšie, ako tomu bolo doteraz.

Prečítajte si tiež  Z obľúbenej služby Apple Arcade miznú hry. Aký je na to dôvod?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -