Spoločnosť Apple pokračuje v propagácii nových smartfónov z radu iPhone 15, pričom tentokrát sa hlavnou hviezdou stal portrétový režim. Nové video kalifornskej spoločnosti sa zameriava na funkciu inteligentného portrétneho režimu, ktorá umožňuje používateľom zmeniť bežnú fotografiu na portrét aj po jej nasnímaní.

Vďaka funkcii Smart Portrait Mode iPhone rozpozná, či je na fotografii človek, zviera alebo predmet a umožní používateľom preniesť ju do režimu Portrét. Toto funguje aj keď používateľ nezapne portrétový režim pri fotení. Práve túto funkciu približuje nová reklama od Apple.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Funkcia je dostupná pre všetky modely iPhone 15, vrátane základných aj high-endových verzií. Rovnako ako pri každej portrétnej fotografii môžu používatelia neskôr upraviť zaostrenie fotografie.

Túto vychytávku je možné použiť aj v prípade, že ide o skupinovú fotografiu. Ak sa v zábere nenachádzajú dve osoby, ale sledované objekty, iPhone vám sprístupní možnosť výberu zaostrenia. Týmto spôsobom môžete uplatniť portrétový efekt podľa vlastných preferencií.

Prečítajte si tiež  iPhone 16 bude cestovať v čase do minulosti: Vráti sa ku starému dizajnovému prvku

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -