Pôvodne sa očakávalo, že iPhone 16 príde iba s menšími generačnými zmenami, ktoré budú akousi evolúciou zariadenia. Novinky sa však neustále kopia a preto sa zdá, že vychytávok bude viac než dosť. Okrem hardvérových zmien by sme mali byť svedkami aj nových farebných prevedení, ktoré sa v ponuke objavia po dlhšej pauze.

Spoločnosť Apple predstaví novú farebnú platu pre všetky štyri verzie, pričom prémiové modely 16 Pro a 16 Pro Max dostanú špeciálne prevedenia, vrátane návratu farby „Rose Gold“. Na prázdno sa nezaobíde ani základný iPhone 16 a iPhone 16 Plus, ktorý tiež uvedie nové variácie. Hoci sa nepredpokladajú žiadne ohromné odchýlky, nové farby by mohli pridať svieži nádych k tradičnej ponuke.

iPhone 16 sa dočká dvoch nových farebných prevedení

Súčasná ponuka iPhone 15 a iPhone 15 Plus je dostupná v piatich farebných prevedeniach, a to konkrétne v ružovej, žltej, modrej, zelenej a čiernej. Nové informácie naznačujú, že budúci iPhone 16 by mohol prísť s dvoma ďalšími farbami. Dočkáme sa bielej a fialovej farby, čím sa konečný výber rozšíri na sedem možností.

iPhone farebné varianty
Zdroj: Apple

Zvláštnosťou je, že tieto úniky sa týkajú konkrétne modelu iPhone 16 Plus, čo vyvoláva niekoľko otázok. Vzhľadom na nové informácie je možné, že dvojica základných modelov by sa mohla od seba vzájomne líšiť v ponúkaných farbách.

Apple síce nezvykne robiť rozdiely v prípade základných modelov, no ako poznáme giganta z Cupertina, schopný je naozaj hocičoho.

Je dôležité zdôrazniť, že tieto informácie sú zatiaľ len neoverenými fámami, ktoré sa objavili na sociálnych sieťach. Ak by sa ale ukázali byť pravdivé, mohli by sme očakávať príjemné osvieženia ponuky a širší výber farebných možností. Záujemcovia o nový iPhone sa tak rozhodne majú na čo tešiť.

Prečítajte si tiež  iPhone 16 a jeho presná kapacita batérie v mAh. Jeden z modelov si nečakane pohorší

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -