Spoločnosť Apple si pre nás opäť prichystala ďalšiu výzvu aktivity Challenge, do ktorej sa môže zapojiť každý majiteľ ľubovoľného modelu hodiniek Apple Watch. Dostupná bude hneď dvojica výziev pri príležitosti osláv Dňa Zeme a Medzinárodného dňa tanca.

Apple to chce osláviť výzvami v rámci aktivity, vďaka ktorým môžu používatelia získať nové limitované odznaky a sady animovaných nálepiek pre iMessage. Je to ideálny spôsob, ako motivovať ľudí ku pohybu a vo finále aj ku zdravšiemu životnému štýlu. Aj to je koniec koncov dôvod, prečo sme si Apple Watch za posledné roky tak moc obľúbili.

Apple ponúkne výzvu pre Deň Zeme a Medzinárodný deň tanca

Podmienky k získaniu ocenenia budú veľmi jednoduché. Majitelia hodiniek Apple Watch môžu získať ocenenie Dňa Zeme, ak budú v sobotu 22. apríla vykonávať akékoľvek cvičenie 30 minút alebo dlhšie.

V prípade Medzinárodného dňa tanca, ktorý prebehne 29. apríla, budú používatelia musieť absolvovať tréning tanca po dobu minimálne 20 minúť.

Pre zaznamenávanie tréningov a času pri cvičení je možné použiť štandardnú aplikáciu Tréning v Apple Watch, alebo ľubovoľné apky tretích strán, ktoré pridávajú cvičenia do aplikácie Zdravie vo vašom iPhone.

Rovnako ako pri všetkých výzvach aktivity, aj tentokrát sa používatelia dočkajú špeciálnych ocenení, ktoré si môžu pozrieť v aplikácii Kondícia. nebude chýbať ani séria nižšie uvedených animovaných nálepiek, ktoré môžete použiť v aplikácii Správy.

Výzva pre Deň Zeme
Zdroj: Apple
Výzva pre Deň Zeme
Zdroj: Apple
Výzva pre Medzinárodný deň tanca
Zdroj: Apple
Výzva pre Medzinárodný deň tanca
Zdroj: Apple

Spoločnosť Apple poskytuje Výzvu k aktivite na Deň Zeme a k Medzinárodnému dňu tanca každoročne. Výzvy sú často sprevádzané ďalším obsahom s tematikou rôznych sviatkov a udalostí v obchode App Store alebo v rôznych aplikáciách na jablkových platformách.

Prečítajte si tiež  Chceli by ste zabehnúť maratón? Apple Watch vám pomôžu

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -