Od oficiálneho ohlásenia októbrového podujatia, na ktorom Apple uvedie novú generáciu počítačov Mac neprešlo ani 24 hodín a už tu máme prvý únik. Na internete sa totiž objavil obrázok škatule, ktorá údajne patrí novému MacBooku Pro.

Obrázok, ktorý zverejnil známy leaker vystupujúci pod pseudonymom ShrimpApplePro na sociálnej sieti X ukazuje balenie, ktoré patrí jednému z modelov MacBooku. Tapeta nachádzajúca sa na vyobrazení displeja MacBooku svojím spracovaním napovedá, že sa jedná o jednu z verzii Pro. Vychádza to koniec koncov aj z dizajnu.

Ako vyplýva z uvedenej fotografie, po vizuálnej stránke sa nové MacBooky nebudú veľmi líšiť od svojich predchodcov. Väčší redizajn svojich špičkových notebookov Apple chystá najskôr v roku 2025. Hlavné zmeny sa preto udejú vnútri zariadení.

Únik MacBook Pro 2023
Zdroj: Weibo, ShrimpApplePro

Hlavnou hviezdou konferencie „Scary Fast“ by sa síce mal stať nový iMac 24″, no ostatné zariadenia určite neostanú bez povšimnutia. Svetu by sa totiž mali predstaviť aj nové MacBooky Pro 14″ a 16″ s čipom Apple Silicon M3 Pro a M3 Max. S najväčšou pravdepodobnosťou sa na uvedenom obrázku nachádza práve jeden z týchto modelov.

Najväčším lákadlom nových počítačov by mal byť čip M3, ktorý bude mať hlavnú výhodu vo svojom 3 nm výrobnom procese. Zákazníci vďaka tomu získajú rýchlejšie zariadenia, ktoré budú energeticky úspornejšie. Výdrž batérie tak môže dosahovať nové rekordy, ktoré posunú jablkové laptopy opäť na vyššiu úroveň.

Prečítajte si tiež  Špičkové MacBooky Pro čaká veľký redizajn. Vieme, kedy sa ho dočkáme

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -