Cenovo najdostupnejší iPhone SE sa pred časom dočkal už tretej generácie a stále patrí k obľúbeným zariadeniam zo stajne jablkovej spoločnosti. Okrem sympatickej cenovky ponúka aj slušný výkon, ktorý vyhovuje najmä nenáročným používateľom. Mnoho záujemcov sa však dožaduje zmeny dizajnu, nakoľko vzhľad po vzore iPhonu 8 už má svoje roky. To by sa malo už čoskoro zmeniť.

Prečítajte si tiež  Keby vyzeral nový iPhone SE takto, Apple by ho nestíhalo vyrábať

Podľa informácií známeho analytika a leakera Jona Prossera sa v štvrtej generácii iPhonu SE konečne dočkáme nového dizajnu. Nepôjde však o nový dizajn v pravom zmysle slova, ako skôr o upgrade vizuálu. iPhone SE 4. generácie by sa totiž mal predstaviť v tele iPhonu XR, ktorý sa svojho času tešil veľkej popularite.

Hrubým rámčekom a tlačidlu Home Button s identifikáciou Touch ID tak pravdepodobne nadobro odzvoní. Namiesto toho sa dočkáme sympatického vizuálu, ktorým do určitej miery disponuje aj stále predávaný rad iPhone 11. Nebude chýbať ani senzor Face ID, ktorý sa do najlacnejšieho iPhonu dostane vôbec po prvýkrát.

iPhone XR vo všetkých dostupných farebných variantoch
Zdroj: Apple

iPhone XR, ktorý sa už nejaký čas oficiálne nepredáva má 6,1″ LCD displej, čo je v porovnaní so súčasným 4,7″ displejom iPhonu SE 3 celkom slušný nárast. Zatiaľ nie je jasné kedy sa tohto produktu dočkáme, no určite to nebude v najbližších mesiacoch. Spoločnosť Apple len tento rok predstavila aktuálny iPhone SE 3, s ktorým však v rovnakej podobe do budúcna nepočíta.

Čo hovoríte na túto zmenu vy? Uvítali by ste príchod iPhonu SE v novom šate alebo ste skôr za klasický kompaktnejší dizajn s Touch ID? Podeľte sa s nami v sekcii komentárov pod článkom.

Prečítajte si tiež  Nové testy ukazujú, že iPhone SE 3 je takmer rovnako odolný ako iPhone 13

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -