Nová generácia čipov Apple Silicon je vo svete jablkovej komunity ústrednou témou posledných týždňov. Otázkou však je, v akých zariadeniach sa nový procesor objaví. Jednou z najpravdepodobnejších možností je okrem redizajnovaného iMacu aj 13″ MacBook Pro, ktorý sa nedočkal updatu od prechodu na čipy z vlastnej produkcie.

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Apple zaregistrovala tri nové zariadenia Mac. Ktoré počítače chce predstaviť?

Podľa predpokladov si pripravovaný 13″ MacBook Pro zachová rovnaký dizajn ako súčasná verzia. Súčasťou počítača by mal ostať aj kontroverzný Touch Bar, nachádzajúci sa nad klávesnicou laptopu. Na rozdiel od 14″ a 16″ modelov MacBooku Pro nebude ich menší kolega disponovať výrezom notch ani displejom ProMotion.

Ak sa tieto predpovede vyplnia, prakticky jedinou novinkou chystaného MacBooku bude procesor s odhadovaným označením M2. Ten by sa okrem iného mal objaviť aj v novej verzii ikonického MacBooku Air a prípadne aj v Macu Mini po boku M1 Pro a M1 Max.

Apple Silicon M2

Okrem počítačov Mac má Apple v pláne predstaviť aj často spomínaný iPhone SE 3 a iPad Air 5. generácie. Ktorý produkt by spravil najväčšiu radosť vám? Podeľte sa s nami v komentároch pod článkom.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -