Apple už o pár dní spustí predobjednávky na svoju náhlavnú súpravu Apple Vision Pro, ktorá oficiálne vstúpi do predaja začiatkom februára. Zákazníci, ktorí navštívia predajne Apple Store si budú môcť vyskúšať a „omakať“ toto zariadenie na vlastnej koži vôbec po prvýkrát.

Známy analytik Mark Gurman z agentúry Bloomberg sa vo svojom príspevku bližšie pozrel na to, ako budú fungovať prezentácie tohto revolučného produktu. Každá ukážka potrvá približne 20 až 25 minút a postará sa o ňu špeciálne vyškolený personál.

Každý zákazník dostane špeciálnu prezentáciu Apple Vision Pro 

Zákazník si po kalibrácii v aplikácii Fotky pozrie fotografie, panorámy, priestorové fotografie a priestorové videá. Následne si bude každý môcť skúsiť ako rozmiestniť viac okien aplikácie a prechádzať stránkami v prehliadači Safari.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Nakoniec bude dostupný pútavý 3D obsah vrátane filmových klipov, športových prenosov a vybraných animácií.

Apple Vision Pro hry
Zdroj: Apple (úprava redakcie)

Podobný demonštračný zážitok dostali pracovníci médií, tvorcovia obsahu pre YouTube a niektorí ďalší pozvaní počas minuloročnej konferencie WWDC 2023 v Apple Parku. Teraz sa však k produktu dostanú aj „obyčajní smrteľníci“.

V Gurmanovom príspevku sa tiež uvádza, že na demonštračných súpravách Apple Vision Pro budú predinštalované aj rôzne aplikácie tretích strán, ktoré budú dostupné priamo v App Store.

Spoločnosť Apple umožnila vývojárom začiatkom tohto mesiaca podávať aplikácie VisionOS na schválenie. Gigant z Cupertina tým chce zabezpečiť dostatok dostupného obsahu priamo po spustení predaja náhlavnej súpravy.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto revolučnom produkte, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme ho rozobrali do najpodrobnejších detailov.

Prečítajte si tiež  Apple Vision Pro si kúpia iba tí najrýchlejší: Počet kusov bude zo začiatku extrémne nízky

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -