V rámci aktualizácie iOS 17 nezabudol gigant z Cupertina ani na vylepšenia pre apku Pripomienky. Novú funkcionalitu si budú pochvaľovať hlavne tí používatelia, ktorí si cez aplikáciu pripravujú nákupné zoznamy. Nový jednoduchý systém vám ušetrí množstvo času.

Ak chodíte radi nakupovať potraviny podľa zoznamu, s iOS 17 to bude ešte ľahšie. Keď si vytvoríte nákupný zoznam v aplikácii Pripomienky, iPhone za vás zatriedi jednotlivé položky do praktických kategórií. Vďaka tomu budete mať o všetkom lepší prehľad.

Po automatickom zatriedení si následne môžete sami vybrať z rôznych kategórií ako sú, mrazené potraviny, mäso, pekárske výrobky a podobne. Môžete si tiež prispôsobiť kategórie podľa svojich preferencií a pridať vlastné sekcie.

iPhone usporiada nákupný zoznam za vás

iPhone tiež rozpozná väčšinu potravín podľa názvu a značky, no v tomto prípade sme veľmi skeptickí o podpore tejto funkcie na Slovensku. Ak však žijete v zahraničí, ideálne v USA, určite ju budete môcť využívať na dennej báze.

iOS 17 pripomienky
Zdroj: MacRumors

Samotná kategorizácia v aplikácii Pripomienky bude zo začiatku k dispozícii len v rámci zoznamu potravín, no Apple sa ju v nasledujúcom období bude snažiť rozširovať. Podľa seba si však už dnes môžete sami vytvoriť sekcie pre rôzne projekty, úlohy alebo záujmy. Sekcie sa dajú zobraziť buď vo forme zoznamu, alebo ako stĺpce.

Pripomienky v iOS 17 tiež ponúknu nové widgety, ktoré vám umožnia odškrtnúť položky priamo z domovskej obrazovky. Okrem toho bude možné nastaviť predčasné pripomenutia až šesť mesiacov dopredu a vytvárať pripomienky z návrhov.

Ak sa chcete o čerstvo predstavenej aktualizácii iOS 17 dozvedieť viac, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme zhrnuli všetky novinky.

Prečítajte si tiež  Táto novinka pre Fotky v iOS 17 rozpozná vašich štvornohých priateľov

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here