Už prvého februára by sme sa mohli dočkať predstavenia nového radu smartfónov Samsung Galaxy S23, ktoré výrobca v súčasnosti veľmi starostlivo dokončuje.

Ako sa však hovorí, aj majster tesár sa raz utne a tentokrát na to doplatil práve Samsung. Portál 91Mobiles totiž zverejnil propagačné materiály, na ktorých sa konkurent pre iPhone 14 ukazuje v plnej svojej kráse. Odhalené mali byť až po predstavení.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

Juhokórejský gigant nám už o niekoľko týždňov ukáže trojicu smartfónov, ktoré budú rozdelené nasledovne. Na samom začiatku ponuky bude stáť najdostupnejší Samsung Galaxy S23, potom si zákazník bude môcť vybrať technologicky vyspelejší Samsung Galaxy S23+ s podobným dizajnom a za vlajkovú loď bude považovaný Samsung Galaxy S23 Ultra, ktorého mierne odlišný dizajn unikol na internet iba včera.

Uniknuté propagačné materiály 

Ako už býva zvykom, výrobcovia si častokrát nedokážu ustrážiť svoje novinky a z dôvodu rôznych pochybení dochádza k únikom tesne pred ich predstavením. Presne to sa teraz stalo Samsungu. Vďaka fotografiám propagačných materiálov teraz vieme, ako budú zariadenia pre rok 2023 vyzerať.

Na obrázkoch môžete vidieť konkrétne Samsung Galaxy S23+ a Samsung Galaxy S23 Ultra. Základný model chýba, no podľa zdroja bude mať rovnakú základnú farbu ako práve verzia S23+.

Samsung únik
Zdroj:91Mobiles

Samusng si zvolil pre lacnejšie prevedenia ružový odtieň, ktorý pôsobí veľmi príjemným dojmom. Keďže ide o svetlú farbu, zariadeniu sa náramne hodí.

Hlavná prezentačná farba pre drahší Samsung Galaxy S23 Ultra bude potom sivo-zelená, ktorá pôsobí taktiež veľmi zaujímavo. Pochopiteľne, výrobca bude svoje smartfóny ponúkať aj v mnohých iných farbách.

Výkonný procesor a 200 Mpx fotoaparát 

Samsung Galaxy S23 Ultra
Zdroj: Technizio Concept

Očakáva sa, že vlajková loď ponuky bude vybavená najmodernejším čipom SoC Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, ktorý je dostupný pre zariadenia s Androidom. Dobrou správou je, že do Európy by sa už nemal dodávať žiaden Exynos. Práve ten robil mnohým ľuďom vrásky na čele.

Ak si kúpite najdrahší Samsung Galaxy S23 Ultra, tešiť sa môžete aj na špičkový fotoaparát so šialeným 200 Mpx rozlíšením a schopnosťou zachytávať 8K video až pri 30 fps. Týmto sa zariadenie posunie na úplne novú úroveň. Ako sme už naznačili v úvode, Samsung svoje novinky predstaví možno už 1. februára 2023.

Dajte nám vedieť do komentára, ako sa vám páčia. Myslíte si, že budú schopné konkurovať iPhonu od spoločnosti Apple?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -