O zmene vizuálu Apple Watch sa hovorí už prinajmenšom rok. Jablkové hodinky sa síce z hľadiska funkcionality každou generáciou posúvajú vpred, no po dizajnovej stránke je to stále rovnaká pesnička. Pôvodne sa očakávalo, že s príchodom Apple Watch Series 8 nastane zlom a spolu s nimi sa dočkáme nového vizuálu. Podľa známeho leakera sa však jedná o falošný poplach.

Prečítajte si tiež  Apple vyvíja nový mód šetrenia batérie, ktorý dorazí vo watchOS 9. Čo prinesie?

Leaker vystupujúci pod menom @ShrimpApplePro, ktorému sa v minulosti podarilo správne predpovedať veľkú škálu Apple zariadení tvrdí, že základné Apple Watch Series 8 si zachovajú rovnaký dizajn ako súčasné modely. Leaker naviac uviedol, že odolnejší model pre športovcov bude mať o niečo väčší displej v porovnaní so štandardnými modelmi.

Podobne tomu má byť aj v prípade nových senzorov v hodinkách. Apple Watch Series 8 zavítajú do výroby už tento mesiac, no žiadne nové senzory pre detekciu funkcií neboli zistené. Ako ale poznáme Apple, všetko sa dozvieme až v pravý čas, behom predstavenia finálneho produktu.

Apple Watch Series 8 alebo Apple Watch Pro. Záber z boku
Zdroj: Jon Prosser

Je ale nutné povedať, že vyjadrenie leakera sa vzťahuje iba na štandardné modely Apple Watch Series 8. V prípade vyššej triedy, ktorú môže Apple predstaviť je scenár nového dizajnu stále možný. Očakáva sa, že modely Apple Watch Series 8 budú oznámené počas septembrovej konferencie KeyNote spolu so sériou iPhone 14. V septembri by mal byť takisto vydaný aj systém watchOS 9.

Čo si myslíte o téme dizajnu hodiniek Apple Watch vy? Súhlasíte s názorom väčšiny, že by sa hodinky mali posunúť ďalej s novým vizuálom alebo vám zaužívaný dizajn vyhovuje? Podeľte sa s nami v sekcii komentárov pod článkom.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -