Podľa nedávnych záznamov v kóde operačného systému sa zdá, že spoločnosť Apple uskutočňuje interné testy pre nadchádzajúcu aktualizáciu softvéru iOS 17.4.1 pre iPhone. Tieto záznamy naznačujú, že spoločnosť už predtým týmto spôsobom testovala rôzne verzie iOS 17, vrátane verzií od iOS 17.0.3 po iOS 17.3.1.

Ak očakávate, že iOS 17.4.1 prinesie nejaké väčšie novinky, musíme vás sklamať. Nadchádzajúci update bode iba menšou aktualizáciou, ktorá bude zameraná predovšetkým na opravu softvérových chýb a zabezpečenie proti potenciálnym bezpečnostným hrozbám.

iOS 17.4.1 dorazí už čoskoro

Hoci presný dátum vydania nie je známy, prítomnosť tejto aktualizácie v záznamoch naznačuje, že by mohla byť sprístupnená verejnosti už v blízkej budúcnosti. Na stole tak je možnosť, že dorazí už v priebehu budúceho týždňa.

Okrem toho sa zdá, že Apple pripravuje aj ďalšiu verziu iOS 17.5, ktorá by mala byť v krátkej dobe dostupná pre beta testovanie. Táto verzia by mohla priniesť ďalšie vylepšenia a nové funkcie, ktoré sa objavia v rámci životného cyklu iOS 17.

iOS 17 súhrn noviniek
Zdroj: Apple

Všetky väčšie zmeny si Apple pravdepodobne nechá na odhalenie systému iOS 18, ktorý sa nám prvýkrát ukáže počas konferencie WWDC 2024. Tá prebehne v júni a prinesie prvý pohľad na prvky generatívnej umelej inteligencie, ktoré chce gigant z Kalifornie zlúčiť s hlasovou asistentkou Siri.

Prečítajte si tiež  "Nainštalujte si rýchlo iOS 17.4, ináč vás môžu hacknúť" - odkazuje Apple svojim zákazníkom

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -